تبلیغات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرام
پروموشن اینستاگرام

آیا به دنبال دستیابی به بیش از 600 میلیون کاربر هدفمند در محبوب ترین شبکه اجتماعی جهان هستید؟ جی فالوور به عنوان یک آژانس ارائه دهنده تبلیغات اینستاگرام ، می تواند راه حل شما برای هدف قرار دادن مشتریان مناسب ، پس انداز در هزینه تبلیغات و مقیاس بندی کمپین های شما برای رسیدن به اهداف شما باشد.

این که آیا هدف کسب و کار شما معرفی کردن یک محصول جدید ، افزایش دانلود برنامه ها ، هدایت ترافیک بیشتر به وب سایت شما یا معرفی یک رویداد مهم است، تبلیغات اینستاگرام برای رسیدن به مخاطبان هدف می تواند به شما کمک بسیاری کند. خدمات تبلیغات اینستاگرام ما می تواند به شما کمک کند تا وارد بازار حوزه تخصصی خود شوید و با معرفی محصول یا خدمات شما ، به سرعت تجارت خود را گسترش و بهبود بخشید.

83
%
ایجاد استراتژی قدرتمند بازاریابی در اینستاگرام
52
%
افزایش وفاداری مشتری های شما با استفاده از تبلیغات اینستاگرام
38
%
برای رشد اعتبار و اعتماد با اینفلوئنسرها همکاری کنید
27
%
محتوای خاص و جذاب تولید کنید

آیا باید از تبلیغات اینستاگرام استفاده کنید؟

برای پاسخ به این سؤال ابتدا باید از خود بپرسید که بازار شما چیست ، تبلیغات شما چه شکلی باید داشته باشند و اینکه آیا اینستاگرام با این نیازها مطابقت دارد یا خیر.

  • از آنجا که اینستاگرام یک شبکه های اجتماعی بصری است ، شما باید کمپین تبلیغاتی ایجاد کنید که ارزش بالایی تصویری بالایی داشته باشد و یا به عبارت دیگر اینستاگرام برای محصولات فیزیکی می تواند سوددهی بالایی ایجاد کند چرا که کاربران می توانند پیش نمایش از محصولی که قصد خرید آن را دارند ببینند. در نظر داشته باشید که کاربران اینستاگرام از گروه سنی مختلفی هستند و در نتیجه اگر تبلیغات برای گروه مورد هدف شما ارائه نشود ، می تواند اینستاگرام را به یک فرصت تبلیغاتی غیر عملی تبدیل کند که البته فیس بوک برای این مشکل راه حلی ارائه کرده است که با استفاده از الگوریتم و داده های مشابه فیس بوک تبلیغات اینستاگرام را برای مخاطبین هدف شما بهینه می کند.
  • در مقیاس وسیع تر ، شما همچنین باید از خود بپرسید که آیا تبلیغات کاملاً بصری برای برند شما مناسب است یا نه. همانطور که اشاره شد صنعت مد و همچنین صنایعی که محصولات فیزیکی ارائه می کنند به دلیل اتکا به ظاهر ، از اینستاگرام به شدت سود می برند.

چرا باید تبلیغات اینستاگرام را برای بازاریابی خود انتخاب کنم ؟

رو به رشد بودن تبلیغات دیجیتال
رو به رشد بودن تبلیغات دیجیتال
مشاغل هر سال بودجه خود را برای تبلیغات دیجیتال افزایش می دهند. در واقع کل هزینه آنلاین از 151 میلیارد دلار در سال 2015 به چیزی در حدود 204 میلیارد دلار در سال 2018 افزایش یافته است. تبلیغات دیجیتال در حال رشد است چرا که مصرف کنندگان وقت بیشتری را از طریق رایانه و دستگاه های تلفن همراه به صورت آنلاین می گذرانند. علاوه بر این ، تبلیغات دیجیتالی مکانیسمهای هدفگذاری بیشتری را نسبت به رسانه های سنتی فراهم می کند.
تبلیغات اینستاگرام یکی از بزرگترین سیستم عامل های تبلیغات جهانی
تبلیغات اینستاگرام یکی از بزرگترین سیستم عامل های تبلیغات جهانی
تعداد کاربران اینستاگرام در حال حاضر به بیش از 700 میلیون می رسد. روزانه بیش از 75 میلیون نفر از این افراد با این شبکه اجتماعی تعامل دارند. علاوه بر این ، اینستاگرام یک بازار کاملاً جدید برای مشاغل شما محسوب می شود و می توانید مشتری های بسیاری را به سمت برند و محصولات خود جذب کنید. اینستاگرام با چنین پایگاه گسترده ای از کاربران عادی ، پلتفرمی عالی برای دستیابی به مخاطبان هدف بیشتر می باشد .
درگیری و تعامل بالای کاربران اینستاگرام
درگیری و تعامل بالای کاربران اینستاگرام
در اینستاگرام بیش از 40 میلیارد عکس به اشتراک گذاشته شده و هر روز 3.5 میلیون لایک به تعداد لایک ها افزوده می شود. میزان درگیری و تعامل در اینستاگرام در حدود 4.2٪ است ، در حالی که مشارکت در سایر سیستم عامل های شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر بین 0.3 تا 0.7٪ است. دلیل اینکه تعامل در اینستاگرام به طرز چشمگیری زیاد است ، استفاده بسیار آسان آن برای جذب سریع اطلاعات و همچنین امکان ایجاد ارتباط گسترده تر با افراد مختلف است.

با بازاریابی و تبلیغات اینستاگرام نتایج عالی کسب کنید

این که آیا شما قصد دارید برند خود را رشد دهید ، کاربران را به سمت وب سایت خود هدایت کنید ، منجر به تولید شوید یا از این طریق کسب درآمد کنید ، اینستاگرام به یکی از قدرتمندترین سیستم عامل های تبلیغاتی روی کره زمین تبدیل شده است و می تواند در دستیابی به تمام اهداف بازاریابی به شما کمک کند.

عضویت در خانواده فیس بوک بدان معنی است که اینستاگرام با مجموعه ای از ابزارها و منابع پیشرفته همراه شماست تا بتواند در رشد شغلی به شما کمک کند. آژانس تبلیغاتی جی فالوور می تواند به شما در رسیدن به فروش بیشتر و مشتری های بیشتر کمک کند.

تبلیغات اینستاگرام

ایجاد استراتژی قدرتمند بازاریابی در اینستاگرام

ما با شما همکاری خواهیم کرد تا یک استراتژی بازاریابی قوی در اینستاگرام ایجاد کنید که اهداف تجاری شما را محقق می سازد.

افزایش وفاداری مشتری های شما با استفاده از تبلیغات اینستاگرام

ما می توانیم به شما کمک کنیم تا فالوورهای بیشتری برای پیج اینستاگرام خود داشته باشید و تنها باید اطمینان حاصل کنید که محتوای مناسب خود را دارید تا آنها را درگیر نگه دارید.

برای رشد اعتبار و اعتماد با اینفلوئنسرها همکاری کنید

ایجاد روابط با اینفلوئنسرها می تواند راهی عالی برای باز کردن فرصت های جدید تجاری باشد.

محتوای خاص و جذاب تولید کنید

با ایجاد محتوای مناسب و کاربرپسند می توانید از تبلیغات اینستاگرام بازدهی بالایی کسب کنید و فالوورهای بیشتر و میزان تعامل بیشتری را با کاربران خود ایجاد کنید که در نتیجه باعث پایداری و افزایش فروش محصولات و خدمات شما خواهد شد.

با استفاده از قدرت سکوی تبلیغاتی اینستاگرام کسب و کار خود را از رقبای متمایز کنید

ما تیم و ابزارهای حرفه ایی در اختیار داریم تا بتوانیم از قدرت باورنکردنی تبلیغات اینستاگرامی به سود شما استفاده کنیم.

اگر برند شما نوپاست و نیاز به مشتری و بازاریابی دارید کادر مجرب و حرفه ایی جی فالوور می تواند با تبلیغات اینستاگرامی هدفمند شما را به سوی موفقیت هدایت کند. تبلیغات اینستاگرام نیاز به دانش بازاریابی دارد که با تیم متخصص جی فالوور خیال شما از بابت تبلیغات و بازاریابی آسوده خواهد شد. تنها کافی است که با چند کلیک ساده کمپین تبلیغات اینستاگرامی خود را ایجاد کرده و شاهد افزایش فالوور ، مشتری و فروش محصولات خود باشید.